ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ

ՍՊՈՐՏԻ ԵՎ ԵՐԻՏԱՍԱՐԴՈՒԹՅԱՆ ՀԱՐՑԵՐԻ ՆԱԽԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ

Հայաստանի Հանրապետության «Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» 2017 թվականի մրցույթին մասնակցող մարզիկների անվանացանկը և SMS քվեարկության կարգը

09 դեկտեմբեր 2017
Համաձայն ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարի 2017 թվականի հուլիսի 17-ի «Հայաստանի Հանրապետության «Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» մրցույթի կազմակերպման և անցկացման կանոնակարգը և Հայաստանի Հանրապետության «Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» մրցույթին մասնակցելու համար Հայաստանի Հանրապետության 20 լավագույն թեկնածու մարզիկների որոշման չափորոշիչների սանդղակը հաստատելու մասին» N 143-Ա/1 հրամանի ընտրված Հայաստանի Հանրապետության «Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» 2017 թվականի մրցույթին մասնակցող մարզիկների անվանացանկը (լրացուցիչ տեղեկատվություն) և SMS քվեարկության կարգը:


Մրցույթի SMS քվեարկությունն անցկացվելու է 2017 թվականի դեկտեմբերի 11-ից մինչև դեկտեմբերի 25-ը (ժամը 1800-ը): ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության www.msy.am պաշտոնական կայքում տեղադրված է մրցույթին մասնակցող մարզիկների՝ այբբենական կարգով դասավորված, անվանացանկը, որից անհրաժեշտ է ընտրել նախընտրած մարզիկի հերթական (անհատական) համարը և SMS հաղորդագրություն ուղարկել 10-06 կարճ համարին:

Քվեարկության համար սահմանված ժամանակահատվածում մեկ հեռախոսահամարից կարելի է ուղարկել միայն մեկ SMS հաղորդագրություն (արժեքը՝ 50 ՀՀ դրամ):

ԱՆՎԱՆԱՑԱՆԿ          

 ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ «ՏԱՐՎԱ 10 ԼԱՎԱԳՈՒՅՆ ՄԱՐԶԻԿՆԵՐ»

2017 ԹՎԱԿԱՆԻ ՄՐՑՈՒՅԹԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑ ՄԱՐԶԻԿՆԵՐԻ` ԸՍՏ ՄԱՐԶԻԿՆԵՐԻ ԱԶԳԱՆՈՒՆՆԵՐԻ ԱՅԲԲԵՆԱԿԱՆ ՀԵՐԹԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ


N

Անուն, ազգանուն

Մարզաձև

01

Ալեքսանյան Արթուր

Հունա-հռոմեական ըմբշամարտ

02

Ալեքսանյան Ռուբեն

Ծանրամարտ

03

Արոնյան Լևոն

Շախմատ

04

Բաչկով Հովհաննես

Բռնցքամարտ

05

Բերիանիձե Լևան

Ազատ ոճի ըմբշամարտ

06

Գալուստյան Անաստասիա

Գեղասահք

07

Գրիգորյան Գրիգոր

Ազատ ոճի ըմբշամարտ

08

Թովմասյան Արթուր

Մարմնամարզություն

09

Կարապետյան Անդրանիկ

Ծանրամարտ

10

Կետոև Գեորգի

Ազատ ոճի ըմբշամարտ

11

ԿիրակոսյանՏիգրան

Սամբո

     12

Մանուկյան Մաքսիմ

Սամբո

13

Մանուկյան Մաքսիմ

Հունա-հռոմեական ըմբշամարտ

14

Մարտիրոսյան Սիմոն

Ծանրամարտ

15

Մերդինյան Հարություն

Մարմնամարզություն

16

Մինասյան Գոռ

Ծանրամարտ

17

Միքայելյան Սերգեյ

Դահուկային սպորտ

18

Մխիթարյան Հենրիխ

Ֆուտբոլ

19

Մխիթարյան Գրիգոր

Սամբո

20

Մկրտչյան Լիլիթ

Հրաձգություն

     21

Սարգսյան Սարգիս

Ուշու

22

Ստեփանյան Էդգար

Հեծանվային սպորտ

23

Վարդազարյան Սերգեյ

Թաեքվոնդո

24

Վարդանյան Վաչիկ

Սամբո

25

Ֆրանգուլյան Վալոդյա

Ազատ ոճի ըմբշամարտ

Ետ գնալ